Przejdź do treści Przejdź do stopki

Puchar Burmistrza Oławy – zbiórka o godz. 9:00

Puchar Burmistrza Oławy – zbiórka o godz. 9:00

Informujemy wszystkich uczestników, że zbiórka na kortach OKT odbędzie się o godz. 9:00:

🎾 w sobotę, 20 czerwca – turniej singlowy OPEN,
🎾 w niedzielę, 21 czerwca – turniej deblowy.

Prosimy o punktualne przybycie, aby sprawnie rozpocząć rozgrywki.

Do zobaczenia na kortach!