Puchar Burmistrza Oławy – zbiórka o godz. 9:00
Informujemy wszystkich uczestników, że zbiórka na kortach OKT odbędzie się o godz. 9:00:
🎾 w sobotę, 20 czerwca – turniej singlowy OPEN,
🎾 w niedzielę, 21 czerwca – turniej deblowy.
Prosimy o punktualne przybycie, aby sprawnie rozpocząć rozgrywki.
Do zobaczenia na kortach!
